Tahad muutust oma ellu? Tule minuga rännakule!

Olen Maret ja soovin olla Sulle toeks õnnelikuma elu loomisel! 

Allpool räägin endast, kuidas ma regressiooniteraapia avastasin ja mis on minu eesmärk terapeudina.

  • Holistilise regressiooni terapeut
  • Lõpetamise aasta: 2019

Minu südamesooviks on aidata Sind, kui sa tunned, et sinu sisemaailm on häiritud minevikus toimunud sündmuste tõttu või oled oma elus jõudnud olukorrani, kust enam ise edasi minna ei oska või ei julge.

Holistilise regressiooniteraapia protsess on terviklik ja võimas, sest holistilised rännakud sisemaailma võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui vaimuga. Koostöös Sinuga kohtume me teraapiaseansidel ja lahendame lõpetamata teemad ning häirivad mälestused. Kujundame koos uue ja parema tuleviku.

Holistilistel rännakutel uurime koos Sinu sisemaailma ja leiame minevikust üles Sinu probleemide algpõhjused. Töötame läbi olukorrad, kust hädad alguse on saanud. Nii vabastame minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustrid ning seeläbi saad jõuda iseendale lähemale ja tervened.

HARIDUSKÄIK:

  • 2015–2019 Holistika Instituut, holistilise regressiooni terapeut
  • 2012–2014 EBS, Rahvusvaheline coaching’u õppekava, coach
  • 1985–1990 Tartu Ülikool, inglise filoloog

Alates 2014. aastast olen diplomeeritud Executive Coach. Oma coaching´us kasutan lakoonilist stiili ja olen orienteeritud tulemuslikkusele kasutades mudelit Co-active Growth. Olen ICF liige.

  • Läbitud programmid AoEC’s:
  • Executive Coaching Certificate
  • Practitioner Diploma in Executive Coaching
  • Systemic Team Coaching Certificate

ISIKLIK ARENG JA TÖÖKOGEMUS:

Mind on alati huvitanud psühholoogia ning erinevate inimtüüpide olemus ja käitumine. Pikka aega olen ma olnud seotud rahvusvahelise hariduse edendamisega, teinud koostööd erinevate välispartneritega, algatanud rahvusvahelisi projekte, tegelenud meeskonna arendamisega ning olnud paljude koostöölepingute algatajaks.
Olen ka õpetanud inglise keelt nii lastele kui ka täiskasvanutele ning tegelenud coaching’uga. Kõik need tegevused on olnud seotud inimestega ja suhtlemisega, nõudnud mõistmist ja vaatlemist erinevalt positsioonilt ning lõpptulemusena vorminud mind selliseks nagu ma täna olen.

Olen õppinud igast olukorrast ja iseäranis neist, mis just kõige meeldivamad pole olnud, kuna sealt tulevad ju meie elu kõige suuremad õppetunnid. Senisel arenguteel olen õppinud usaldama elu ja hakanud jälgima seda avarama ja uudishimulikuma pilguga. Teraapiaõppesse asusin õppima huvist arendada ennast ning aidata teistel inimestel mõista nii ennast kui ka teisi.

HÄID MÕTTEID:

“See, mida ma näen, ei ole muud kui väline kest, kõige tähtsam on nähtamatu …”

Antoine de Saint-Exupéry „Väike Prints“

VÕTA MINUGA JULGESTI ÜHENDUST: